Hakkımızda

EMG YAPI

EMG YAPI Hakkında

2005 yılında 5378 Sayılı Engelliler Yasası’nın yürürlüğe girmesi, engellilerin erişebilirliği konusunu Türkiye açısından resmi bir dayanağa kavuşturdu. Bu alanla ilgili çok farklı düzenlemelere dağılmış olan hukuki mevzuat adı geçen yasayla bir çatı buldu.

O günlerden başlayarak engellilerin erişebilirliği alanındaki çalışmalar içinde yer aldık.

Ekibimiz; bu alanda verilen gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki eğitimlere ve yapılan bilimsel çalışmalara katılan kişilerden oluşmaktadır. Başlangıçta eğitimlerde katılımcı olarak yer alırken geldiğimiz noktada eğitici olmanın sorumluluğunu da üstlenebilmenin onurunu yaşamaktayız.

Engellilerin erişebilirliği alanında danışmanlık, raporlama, projelendirme, tasarım ve uygulama aşamalarının tamamında hizmet sunabilen bir ekibiz. Bunların yanında alanda tesbit ettiğimiz sorunların çözümlerine yönelik araç ve gereç geliştirme çalışmalarımız da devam etmektedir.

Çalışma ve projelerimizin tamamı evrensel tasarım ve makul uyumlaştırma ilkeleri temel alınarak yapılmaktadır. Çünkü temel insan hakları ve insan onurunun vazgeçilemez olduğuna inanmaktayız.

Hizmetler

Mekanınıza en uygun doğru çözüm bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz, çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz.

İletişim Formu

Biz Sizi Arayalım!

    Whatsapp Açık
    EMG YAPI 'ya Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim...